Продовжуємо публікувати матеріали кримінального провадження №120120030050000359 відносно Петранюка Тараса Івановича, архієпископа ТИХОНА, на сьогодні ще керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Православної Церкви України (Української Православної Церкви), за підозрою у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо: Наталія Шевчук, голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, провела власне розслідування кримінального злочину, скоєного єпископом Тихоном (Петранюком).

Нами оприлюднено архівні копії документів кримінального провадження обвинуваченого (підозрюваного) ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА, на якого 15 жовтня 2010 р. надійшла Заява від потерпілого Плугіна Дмитра Володимировича до Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Луганській області, порушили кримінальну справу №12012030050000359 за ч. 4 ст. 190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) по відношенню до єпископа ТИХОНА (ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА 19.10.1976 р. н.), відповідальність за скоєний злочин за законодавством КК України передбачає до 15 років позбавлення волі.

Відомості внесено до Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань 01.12.2012 – фабула – 10.03.2010 року Петранюк Тарас Іванович, 19.10.1976 року народження, знаходячись у приміщенні офісу, розташованого за адресою: м. Луганськ, вул. Демехина, 28, шахрайським шляхом заволодів грошовими коштами у сумі 100 000 (сто тисяч) доларів США, які належали Плугіну Д. В., завдав йому матеріальної шкоди в особливо великому розмірі на загальну суму 798 400 грн (сімсот дев’яносто вісім тисяч чотириста гривень).

Так чому все-таки Петранюк Тарас Іванович, архієпископ ТИХОН, не відбуває покарання в місцях позбавлення волі за скоєний раніше цілком конкретний важкий кримінальний злочин, а натомість зухвало «керує» черговою єпархією Православної Церкви України тепер вже в Тернополі? – СПРОБУЄМО РОЗІБРАТИСЬ РАЗОМ!

Справа № 1КП-471/13
(437/10226/13)

Козелецька ОТГ — Сьогодні Україна відзначає День Державного Герба

УХВАЛА

4 липня 2013 року          Ленінський районний суд міста Луганська у складі

Суддів: Попової О.М. Коліуш О.Л.
При секретарі – Рубан М.Б.
За участі прокурора – Бурмистрова В.І.
Захисників – адвоката Колібабчук Б.Б., Гагай П.С.
Представника потерпілого – Толмачова О.О.,

провівши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Луганську підготовче судове засідання кримінального провадження по обвинуваченню Петранюк Тараса Івановича у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України,

встановив:

23 вересня 2013 року з прокуратури до Ленінського районного суду м. Луганська надійшли матеріали кримінального провадження №1 кп-625/13 (437/14433/13) по обвинуваченню Петранюка Т.І. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України із узгодженим обвинувальним актом.
Ухвалою суду від 01 жовтня 2013 року по вказаному провадженню було призначено підготовче судове засідання.
У підготовчому судовому засіданні учасники судового провадження проти призначення справи до судового розгляду не заперечували.
У судовому засіданні захисник обвинуваченого Колібабчук Б.Б. заявив клопотання, які адвокат Гагай П.С. та обвинувачений Петранюк Т.І. підтримали в повному обсязі, а саме про долучення до матеріалів справи копії листа з Управління праці з особистим составом СБУ №11/6-Б31/64 від 08.11.2013 року, копію листа УПК Київського Патріархату №536 від 05.11.2013, копію листа з Департаменту освіти та молоді Луганської міської ради №4/2283 від 07.11.2013, про виклик додаткових свідків, а саме слідчого РО ЛМУ УМВС України у Луганській області Петрової Є.І. та громадянина Кириченка С.І. про витребування документів з відділу обробки підсистеми інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Гарт» Державної митної служби про інформацію, чи перетинав громадянин Петранюк Т.І. кордон України в 2010 році, витребувати документи з аеропорту Бориспіль та документи про наявність відомостей щодо реєстрації та мешкання Кириченка С.І., які, на думку представника, підлягають задоволенню. Крім того, суд вважає, що клопотання про витребування копій щодо роздруківки телефонних даних, вказаних у клопотанні, заявлено передчасно та буде розглянуто пізніше під час судового розгляду.

Заслухавши прокурора та учасників процесу, вивчивши обвинувальний акт, суд вважає, що кримінальне провадження підлягає призначенню до судового розгляду з таких підстав:
Угоди про визнання винуватості чи про примирення відповідно до ст. 468 КПК – до суду не надійшло.

Підстав для закриття кримінального провадження не вбачається.

«Угода про визнання винуватості оформлена відповідно до вимог ст. 472 Кримінального процесуального кодексу України – це домовленість, за якою прокурор та підозрюваний, обвинувачений досягають згоди про повне та беззастережне визнання підозрюваним чи обвинуваченим своєї винуватості, про обов’язки підозрюваного чи обвинуваченого щодо співпраці у викритті кримінального правопорушення, вчиненого іншою особою (якщо це питання ставиться в рамках домовленості), а також про наслідки, які настануть для підозрюваного чи обвинуваченого в результаті укладення угоди (про міру покарання або звільнення особи від кримінальної відповідальності з випробуванням)».

«Угода про примирення – це своєрідний компроміс, укладається між потерпілим та підозрюваним чи обвинуваченим і втілює їхню домовленість про розмір шкоди, завданої злочином, порядок та характер її відшкодування, міру покарання для підозрюваного/обвинуваченого або звільнення його від відбування покарання з випробувальним строком (ст. 471 КПК України)».

Обвинувальний акт складено відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства, при його затвердженні прокурором дотримані вимоги закону. Підстав для направлення обвинувального акта для визначення підсудності не встановлено, дане кримінальне провадження підсудне Ленінському районному суду міста Луганська. Клопотань про обрання обвинуваченому іншого запобіжного заходу не надійшло.
Таким чином, є достатні підстави для призначення даного кримінального провадження до судового розгляду.
Керуючись статтями 314–316 КПК України, суд

ухвалив:

Клопотання адвоката Колібабчук Б.Б. про долучення до матеріалів справи копії листа з Управління праці з особистим складом СБУ №11/6-Б31/64 від 08.11.2013, копію листа Української Православної Церкви Київського Патріархату №536 від 05.11.2013, копію листа з Департаменту освіти та молоді Луганської міської ради №4/2283 від 07.11.2013, про виклик додаткових свідків, а саме слідчого РО ЛМУ УМВС України у Луганській області Петрової Є.І. та громадянина Кириченка С.І. про витребування документів з відділу обробки підсистеми інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Гарт» Державної митної служби про інформацію, чи перетинав громадянин Петранюк Т.І. кордон України в 2010 році, витребувати документи з аеропорту Бориспіль та відомості щодо реєстрації та мешкання Кириченка С.І. – задовольнити.
Призначити кримінальне провадження по обвинуваченню Петранюка Тараса Івановича у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ленінського районного суду м. Луганська на 14:00 год. 06 грудня 2013 року.
Розгляд кримінального провадження здійснювати колегією суддів.
У судове засідання викликати осіб відповідно до обвинувального акта та свідків Кириченка С.І. та Петрову С.І.
Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: суддя                                А.С. ЛІБСТЕР
Судді:                                                          О.М.ПОПОВА
О.Л. КОЛІУШ

Справа № 437/14433/13

ЖУРНАЛ
судового засідання

25.03.2014

Ленінський районний суд

Судді: головуючого судді

       при секретарі
за участю прокурора

за участю (найменування сторін та інших осіб, що беруть участь, у справі):

Головуючий суддя:  Лібстер А.С.
Попова О.М.
Каліуш О.Л.

Обвинувачений (підсудний) Петранюк Т.І.

Представник                                 Колібабчук Б.Б.
Представник потерпілого        Толмачов О.О.
Прокурор                                       Белоусова К.О.

Розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду №3 кримінальне провадження стосовно Петранюка Т.І. за ч. 4 ст. 190 КК України.
Технічна фіксація здійснюється на комплекс «Оберіг», інвентарний номер __________ проведено перевірку комплексу, комплекс працездатний.
Для створення архівної копії фонограми надано компакт-диск, серійний номер.

««« початок звукозапису »»»

Відкриття та оголошення головуючим судового засідання продовженим Головуючий                             Лібстер А.С.
Доповідає явку учасників судового провадження Секретар судового засідання:                                         Гетьманцева Ю.Ю.

Головуючий суддя:                    Лібстер А.С.           ввід нового прокурора
Представник потерпілого:      Толмачов О.О.      відводів не заявлено
Захисник:                                      Колібабчук Б.Б.    відводів не заявлено
Обвинувачений (підсудний): Петранюк Т.І.       відводів не заявлено

Представник потерпілого: Толмачов О.О. прошу долучити до матеріалів справи те, що потерпілий хворіє.

Думка           Прокурор: Белоусова К.О.
Думка           Захисник: Колібабчук Б.Б.
Думка           Обвинуваченого (підсудний): Петранюк Т.І.

Головуючий суддя: Лібстер А.С.

Суд, на місці, ухвалив: долучити до матеріалів заяву

Головуючий суддя: Лібстер А.С. вирішується питання про продовження розгляду справи без потерпілого та свідків.

Думка           Прокурор: Белоусова К.О. вважаю, неможливо продовжувати розгляд справи без потерпілого та свідків, вважаю, що необхідно змінити порядок, викликати свідків і потім допитати обвинуваченого.
Думка           Представник потерпілого: Толмачов О.О.       на розсуд суду
Думка           Захисник: Колібабчук Б.Б.        підтримую думку прокурора
Думка           Обвинуваченого (підсудний): Петранюк Т.І. підтримуємо думку прокурора

Головуючий суддя: Лібстер А.С.

Суд, на місці, ухвалив задовільнити клопотання прокурора, змінити порядок дослідження доказів у справі, викликати свідків і потім допитати обвинуваченого, по справі оголосити перерву до 16:30 год. 22 квітня 2014 року.

««« кінець звукозапису »»»

Секретар судового засідання                        Гетьманцева Ю.Ю.

Для довідки.

Проведення п’яти судових засідань постійно відкладалось з технічних причин. У складі суду була одна заміна – суддя Сурніна заявила самовідвід.

Якщо обвинувальний акт було складено відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства, підстав для направлення обвинувального акта для визначення підсудності судом не було встановлено, Угоди про визнання винуватості чи про примирення до суду не надходило, підстав для закриття кримінального провадження не вбачалося, а кримінальне провадження було підсудне Ленінському районному суду міста Луганська, тож чому Петранюка Тараса Івановича не було засуджено? – ВІЙНА НА СХОДІ УКРАЇНИ!

Війна на Донбасі розпочата російськими загонами, які вторглися у квітні 2014 року на територію українського Донбасу після захоплення Російською Федерацією Криму, серії проросійських виступів в Україні та проголошення «державних суверенітетів» «Донецької Народної Республіки» (ДНР) та «Луганської Народної Республіки» (ЛНР).

А що в цей час робив обвинувачений Державою Україна (підозрюваний та випущений під заставу в 15 000 дол. США) Його Високопреосвященство Владика ТИХОН (Петранюк)? – Приголомшлива розв’язка, яка вражає своїм віроломством під час війни, та сенсаційне викриття ворожого агента в архієрейській рясі, завербованого органами «державної безпеки» так званої Луганської народної республіки – фіктивного квазідержавного утворення, встановленого Російською Федерацією на окупованій нею території окремих районів Луганської області України, з числа єпископату Православної Церкви України. Відповіді на ці та інші питання – в нашому розслідуванні.

Нагадаємо:

ДАЛІ БУДЕ

Джерело: Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Читайте раніше опубліковані матеріали Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія: