Свято-Троїцький собор на честь князя Данила Галицького урочисто відзначив православне свято Різдво Іоана Хрестителя. Віряни та прихожани зібралися, щоб спільно помолитися, вшанувати та висловити вдячність святому пророку Іоану за його роль у передбаченні народження Ісуса Христа та хрещенні Його.

Святкове вшанування предтечі Христа в Свято-Троїцькому соборі

Свято-Троїцький собор на честь князя Данила Галицького відзначив православне свято Різдво чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана. Ця святкова подія пройшла з надзвичайною урочистістю, збираючи вірян та прихожан на молитву та віддане вшанування святого пророка Іоана.

У день Різдва пророка Іоана у храмі звучала молитва, а священнослужителі звершували службу Божу, приносячи благословення та спільне молитовне єднання. Предтечу Господнього шанували і вшановували за його величну роль у передбаченні народження Ісуса Христа та у Його хрещенні.

Спеціальна молитва «Величаємо тебе, Предтече Спасів Іоане, і шануємо від неплідної преславне народження твоє» була виголошена з почуттям вдячності і шанування перед святим Іоаном. Це віршоване висловлювання відзначає велич Іоана Предтечі та визнає його внесок у розповіді про Ісуса Христа.

Також, в цей особливий день, всіх Іванів молитовно привітали з днем їх ангела, з днем, коли святий Іоан народився. Прихожани на ім’я Іван отримали слова щирих вітань та бажання довгих і щасливих літ.

Свято-Троїцький собор на честь князя Данила Галицького продовжує свою важливу місію як місце духовного злиття та молитви. Ця святкова подія була ще одним нагадуванням про велич і значення святого пророка Іоана, а також про спільність та об’єднання вірян у релігійній спадщині.

Нехай святий Іоан буде нашим благодатним заступником і духовним провідником на нашому шляху. Бажаємо всім Іоанам многих та благих літ, щасливої молитви та світлих днів під покровом пророка Іоана.