У 18 серпня 2023 року, напередодні свята Преображення Господа, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив у Володимирському кафедральному соборі всенічне бдіння. Ця важлива подія була відзначена благословенням хліба, вина, пшениці та єлею. У день свята, 19 серпня, у Володимирському соборі плануються дві Божественні літургії, очолювані Святійшим Патріархом Філаретом, а також освячення плодів та приношень протягом усього дня.

Вірні зберуться в Володимирському соборі, щоб відсвяткувати це особливу подію дня

19 серпня Православна Церква відзначає свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Напередодні свята, 18 серпня 2023 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив у Володимирському кафедральному соборі всенічне бдіння.

На вечірні Його Святість очолив служіння літії, під час якої були благословенні хліб, вино, пшениця та єлей.

На утрені, під час співання канону на честь свята, Патріарх Філарет, духовенство та віряни вклонилися перед іконою Преображення Господнього, після чого Патріарх помазав присутніх у храмі освяченим єлеєм.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Завтра 19 серпня, у день свята Преображення Господнього, у Володимирському соборі буде звершено дві Божественні літургії: рання о 7.00, пізня о 10.00, яку очолить Святійший Патріарх Філарет. Протягом усього дня в соборі будуть освячуватися плоди та інші приношення.