4 липня 2021 року, в 2-гу Неділю після П’ятидесятниці, Всіх святих, в землі українській прославлених, свято Чудотворної ікони Божої Матері «Тернопільської», до кафедрального храму Різдва Христового м. Тернополя завітали гості з різних куточків України.

Цього святкового дня Божественну літургію у храмі очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій у співслужінні архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа, єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея, єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія та численного духовенства.

Під час літургії велика кількість дітей і дорослих приступили до Сповіді та Святого Причастя. Після відпусту владика Димитрій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Тернополя Сергій Надал. Духовенство разом з вірянами урочистою ходою пройшли навколо кафедрального храму та спільно піднесли молитви до Покровительки міста Тернополя Пресвятої Богородиці перед Її Чудотворною іконою «Тернопільською».

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ