У неділю, 21 січня 2024 року, архієпископ Тихон відслужив урочисту Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернополя. Владика закликав вірян дотримуватися Закону Божого та вшановувати святкові дні, підкресливши важливість добрих справ. Під час богослужіння звершено молитви за перемогу України та благословення для воїнів-захисників.

Святкова літургія та благословення: Архієпископ Тихон у кафедральному соборі

21 січня 2024 року, у Неділю 33-тю після П’ятидесятниці, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернополя.

[thb_button style=”style2″ full_width=”true” size=”x-large” color=”black” border_radius=”pill-radius” thb_shadow=”thb_shadow” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fuoc_ocu|title:%D0%9D%D0%B0%D1%88%20%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC|target:_blank” icon=”fab fa-telegram”]

Його високопреосвященству співслужили духовенство кафедрального собору. У повчальній проповіді до присутніх владика Тихон закликав дотримуватися Закону Божого і пам’ятати, що добрі справи не гріх робити і в святкові дні. За богослужінням були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ.

Побажавши міцного здоров’я та подарувавши просфору архіпастир привітав з Днем ангела послушників Максима Тафійчука і Максима Ваврика. По завершенні літургії владика привітав усіх з воскресним днем і благословив.

Джерело: Тернопільсько-Бучацька єпархія Православної Церкви України