Урочисто вітаємо Високопреосвященство Архієпископа Вишгородського Агапіта з Днем Ангела та висловлюємо подяку за його мудру та непохитну віру, яка надихає нас усіх. Бажаємо міцного здоров’я, божественних благословінь та незмінної благодаті на шляху духовного служіння.

Вітання з нагоди цього особливого дня небесного покровителя

Ваше Високопреосвященство, наміснику Михайлівського Золотоверхого чоловічого Монастиря, Архієпископе Вишгородський Агапіте,

З нагоди Дня Ангела щиро вітаємо Вас з цим особливим днем небесного покровителя Святого Агапіта! Бажаємо Вам щедрих благословінь, мирного серця та незгасаючої віри в усіх справах, які Ви здійснюєте.

Ваша мудра та багата духовна дорога не тільки освітляє шлях вірян, але й надихає нас, духовенство та чернецтво, до величних духовних подвигів. Ваше служіння та відданість Богу слугують прикладом непохитної віри та самовідданості.

Нехай Ангел-покровитель завжди оберігає Вас, даруючи мудрість та силу на кожному кроці тернистого шляху архієрейського служіння. Бажаємо Вашому Високопреосвященству, міцного здоров’я, невичерпної енергії та радості від того, що Ви робите для кожного з нас та обителі Михайлівського монастиря Києва.

Сердечно дякуємо Вам за Вашу ревну працю, Вашу глибоку віру та Ваші молитви, які надають нам всім надію та сили. Нехай Ваш ангельський день буде наповнений радістю, благополуччям, незмінною благодаттю та ароматом квітів.