Трагічна новина про загибель гранатометника Олега Буція з Великої Луки, Тернопільщини, в бою на півдні України струсила місцеву громаду. Солдат, який тривалий час вважався безвісти зниклим, віддав своє останнє дихання під час ворожого обстрілу в Запорізькій області.

Велика втрата для Великоберезовицької громади: Останній бій та пожертва солдата Олега Буція

Обороняючи рідну землю від окупантів, солдат з Великої Луки, Тернопільщини, Олег Буцій, залишив своє життя під час ворожого обстрілу поблизу села Роботино Пологівського району Запорізької області. Тривалий час його рідні вірили в безвість, але тепер стало відомо про його героїчну смерть.

Солдат, гранатометник 3-го батальйону оперативного призначення в/ч 3017, під час боротьби за незалежність України віддав усе, включаючи власне життя. Велика втрата для рідної громади, яка висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Траурний кортеж із тілом Олега Буція прибуде до Великої Луки 6 грудня, а панахида та похорон відбудуться 7 грудня. Закликаємо всіх виразити останню шану Герою, який поклав своє життя на вівтар незалежності. Вічна пам’ять та шана Герою!