Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив щирі вітання Президенту України Володимиру Зеленському з нагоди його 46-річчя. У вітальному посланні Патріарх висловив подяку за героїчне відстоювання незалежності та підняття українського народу в боротьбі з агресором.

Духовне керівництво та вітання: Патріарх Філарет висловив свої побажання Президенту Зеленському

25 січня, у Президента України Володимира Зеленського день народження, йому виповнилося 46 років. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Володимира Зеленського з Днем народження. Предстоятель Київського Патріархату надіслав Президенту вітальний адрес, у якому побажав міцного здоров’я, сил і натхнення у служінні Україні та нашому народу!

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

ЗЕЛЕНСЬКОМУ В.О.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату, і від мене особисто, прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого дня народження!

У складні часи для України Богом була покладена на Вас велика і відповідальна місія бути Президентом і Верховним Головнокомандувачем. Вам вдалося згуртувати й підняти увесь український народ на боротьбу з російським окупантом. Об’єднати всі прогресивні держави на захист демократичних цінностей та допомогу Україні у боротьбі з агресором.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Дякуємо Вам за героїчне відстоювання незалежності й цілісності нашої Держави та ведення її до сім’ї європейських народів, до яких вона історично належить з великокняжих часів Київської держави.

Підношу посилені молитви за Україну та за Вас, шановний пане Президенте, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, захистив наших воїнів і подав українському народові довгоочікуваний мир та перемогу.

З нагоди Вашого дня народження прийміть мої вітання і побажання міцного здоров’я, сил і натхнення у служінні Україні та нашому народу!

Закликаю на Вас Боже благословення!

З повагою,

ФІЛАРЕТ, ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ

І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

м. Київ,

25 січня 2024 року