Приєднуйтеся до святкової Літургії 3 лютого о 9:00 в Святій Софії Київській, щоб відзначити 5-ту річницю Інтронізації Митрополита Епіфанія та його 45-річчя. Об’єднаймося в молитві та радості. Прийдімо поклонімось мощам святого митрополита Рафаїла Заборовського – попросимо справедливої перемоги для України.

Спільна радість і молитва в день особливих подій автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ)

Урочиста Літургія в Святій Софії Київській відзначить 5-ту річницю Інтронізації митрополита Епіфанія та його 45-річчя

3 лютого 2024 року, о 9:00 ранку, Свята Софія Київська буде свідком урочистої Літургії, приуроченої до п’ятої річниці Інтронізації митрополита Епіфанія та його 45-річчя. Запрошуємо всіх вірян та гостей долучитися до цієї унікальної події, де об’єднаються молитва, вшанування духовних цінностей та спільна радість.

Приходьте поділитися цим важливим моментом разом з Церквою та вірними Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Вас чекає ще одна надзвичайна подія – винесення раки з мощами Святого митрополита Рафаїла Заборовського, канонізованого Святою Церквою України для поклоніння.

3 лютого 2019 року визначив початок нового етапу для Православної Церкви України – Інтронізація митрополита Епіфанія. Цей важливий історичний момент відзначатиметься спеціальною Літургією в Святій Софії Київській, об’єднуючи православних вірян для спільного вшанування визначного дня незалежної України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ще більш важливою стає ця подія, відзначаючи 45-річчя Блаженнішого Митрополита Епіфанія, об’єднуючи історію та духовний лідерат. Річниця нагадує про єдність та духовний розвиток, підкреслюючи зв’язок між вірянами та їхнім духовним лідером – Митрополитом Епіфанієм.