Святійший Патріарх Філарет зустрівся з народним артистом України Іво Бобулом у своїй резиденції, під час якої він вітав артиста з ювілеєм та нагородив його Орденом святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня. Обговорювалися питання розвитку української культури, підтримки Української Православної Церкви Київського Патріархату та благодійної діяльності в умовах війни. Патріарх Філарет висловив підтримку і надію на перемогу українського народу, а Іво Бобул подякував за підтримку та поділився своїми благодійними проектами.

Вручення нагороди та обговорення духовності і підтримки в умовах війни

29 червня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з народним артистом України Іво Бобулом. У зустрічі також взяв участь керуючий справами Київської патріархії архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій.

Патріарх Філарет привітав Іво Бобула з ювілеєм – 70-річчям від дня народження, який народний артист України нещодавно відзначив.

За заслуги з відродження духовності, розвиток української культури, підтримку Української Православної Церкви Київського Патріархату та з нагоди ювілею, Святійший Патріарх Філарет нагородив Іво Бобула – Орденом святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня.

“Ми дякуємо Вам за те, що Ви своїми піснями розвиваєте українську культуру і насаджуєте духовні цінності у нашому народові”, – сказав у своєму вітанні Патріарх Філарет.

“У цей важкий час людям потрібна духовність. Де би я не був, під час концертів, виконуючи пісні, я завжди звертаюсь до людей зі словом добра, закликаю до надії. Свідчу, що з нами Господь Бог і перемога буде за нами” – сказав Іво Бобул. Народний артист України розповів Предстоятелю про свою творчу і благодійну діяльність у час війни, в Україні та закордоном, які спрямовані на підтримку Збройних Сил України та людей-переселенців, які постраждали внаслідок російської агресії.

“Перемога дійсно буде за нами. Чому? Бо правда з нами. Не ми напали на росію, але росіяни напали на нас і хочуть нас знищити. Це є гріх і зло. Бог з правдою, Бог з українським народом, який страждає і героїчно бореться за свою свободу і незалежність. Там, де Бог – там перемога. Треба бути абсолютно переконаним, що і Донбас повернемо, і Крим. І тоді наступить мир, справедливий мир. Росія буде переможена і стане нездатною нападати на Україну. Ми цього дочекаємось, невдовзі”, – висловив свою надію Патріарх.

На завершення зустрічі Святійший Патріарх Філарет благословив Іво Бобула на подальшу творчу діяльність на благо українського народу та подарував нові видання Київської патріархії.