13 січня 2024 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся із українськими воїнами та волонтерами у своїй резиденції, нагородивши їх орденами за мужність та відданість у захисті свободи та незалежності України.

Ордер від Святійшого: захисники та волонтери отримали визнання за свою сміливість

13 січня 2024 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українськими воїнами та волонтерами.

Під час зустрічі Святійший Патріарх за заслуги перед Церквою та Україною, проявлені під час війни, особистий визначний внесок у захисті свободи та незалежності нашої Держави та її суверенітету, нагородив Орденами Святителя Миколая Чудотворця командира 242 окремого батальйону бригади Сил територіальної оборони м. Києва Збройних Сил України Дениса Носікова, заступника командира батальйону Максима Колісніченка, начальника штабу Костянтина Вінніченка, волонтера Дениса Гуцька та Орденом святого Юрія Переможця волонтера Юрія Грошка.

«Ви проявляєте найбільшу християнську любов, захищаючи від ворога нашу землю, ризикуючи життям. Героїзм, хоробрість і жертовність українських воїнів оцінив увесь світ. Церква вдень і вночі молиться за кожного з Вас, просить, щоб Господь беріг і давав сили й надалі боронити Україну. Ця війна об’єднала весь український народ. Велику роль у цій страшній війні за свободу відіграють волонтери. Ми також дякуємо за це їм, за те, що постійно допомагаєте нашим захисникам. Прийде час, коли Україна переможе ворога та поверне всі незаконно окуповані землі, зокрема, Крим і Донбас. Станеться це обов’язково. Бо з нами Бог, Який завжди на стороні правди», – сказав Святійший Патріарх Філарет.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У свою чергу, гості подякували Святійшому за його молитви, пастирську підтримку, визначний внесок у духовну незалежність нашого народу, а також привітали з прийдешнім ювілеєм – 95-річчям від дня народження. На згадку, військові вручили Патріарху прапор батальйону, який нещодавно повернувся з виконання бойового завдання на сході України, а волонтери – сувенір із залишком ворожої російської техніки, як символ того, що мужність українського війська долає агресора.

На завершення, Святійший владика подарував присутнім видання Київської патріархії та благословив на подальшу працю в ім’я захисту суверенітету та територіальної цілісності Української Держави.