Священнослужителі Криворізького районного благочиння Православної Церкви України, разом з громадою, звершили панахиду за всіма жертвами російського теракту, який спричинив зруйнування будинку. Ця трагедія призвела до величезної втрати життів та страждань рідних та близьких. Громада закликає до єдності, підтримки та побудови майбутнього, в якому подібні трагедії стануть минулим. Засуджуючи насильство і тероризм, спільнота закликає всіх країни та міжнародні спільноти працювати разом для забезпечення миру та безпеки.

Спільнота об’єднується в скорботі та підтримує родини загиблих

Священнослужителі Криворізького благочиння звершили панахиду за всіма жертвами зруйнованого будинку у місті Кривий Ріг, який став об’єктом російського теракту.

Сьогодні разом із священиками Криворізького районного благочиння Православної Церкви України – Ігнатій, ієромонах, та Сергій Коваленко – було відслужено панахиду за загиблими поруч з будинком, який був знищений внаслідок ракетного удару, нанесеного російськими збройними силами. Ми складаємо вічну пам’ять та молимось про вічний спокій усім тим, хто не прокинувся у минулу жахливу ніч. Хай царство небесне буде їм пристановищем!

Ця трагедія потягла за собою величезну втрату життів та безперечне страждання рідних та близьких загиблих. Ми, як спільнота, маємо об’єднатися та підтримувати один одного в цей важкий час. Разом ми зможемо подолати скорботу та побудувати майбутнє, в якому такі трагедії стануть минулим.

Благочиння співчуває рідним та близьким всіх загиблих, а також всім постраждалим від цієї несправедливої та болісної події. Ми закликаємо всіх громадян підтримувати один одного та допомагати потребуючим у цей складний час. Тільки разом ми зможемо відродити спокій та силу нашого міста.

Крім того, ми висловлюємо свою глибоку обуреність та засуджуємо акти насильства та тероризму, які привели до цієї трагедії. Насильство ніколи не може бути виправданим, і ми закликаємо всіх країн та міжнародні спільноти об’єднатися та працювати разом для забезпечення миру та безпеки у всьому світі.

Нехай душі всіх загиблих знайдуть вічний спокій, а родинам і близьким дарується сила та терпіння у цей важкий період. Ми перебуваємо поруч з вами та готові надати будь-яку підтримку, яка може бути потрібною. Разом ми зможемо пережити цю скорботу та побудувати майбутнє, в якому такі трагедії стануть неможливими.

Це момент для нас усіх замислитися над важливістю миру та безпеки, а також цінностіми життя. Ми закликаємо всіх людей до миру, толерантності та взаєморозуміння. Хай цей страшний акт насильства стане першим і останнім у нашому місті, а подібні події більше ніколи не трапляться.

Ми віримо, що спільними зусиллями ми зможемо створити краще майбутнє, де мир і гармонія будуть панувати серед нас. Нехай пам’ять про загиблих буде назавжди в наших серцях, а їхні душі знайдуть вічний спокій у Царстві Небесному.

Джерело: Криворізьке районне благочиння УПЦ (ПЦУ)