Голова ГО ‘Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія’, Наталія Шевчук, передає теплі привітання та молитву на Новий Рік. Її слова пронизані сподіванням на єдність України, мир та перемогу над ворогом, а також милосердям і благословенням на кожен день у новому 2024 році.

Єдність, Мир та Благословення: Вітання від Наталії Шевчук на порозі 2024 року

Дорогі брати і сестри,

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

Вітаємо вас з Новим роком та висловлюємо сердечні побажання єдиної України та перемоги над ворогом!

Молимося, щоб Господь благословив новий рік, наповнив його миром, припинив війну в Україні, і дарував спокій у суспільстві та серцях. Нехай цей рік буде періодом порозуміння та злагоди, а Свята Вселенська Церква зміцнюється і розповсюджує благословенство.

Нехай Вітчизна наша зростає, прославляється, і нехай народ отримає світло совісті та духовності. Бажаємо багато літ, здоров’я та достатку, а природа надалі дарує свої благословенні умови.

Молимося за тих, хто відійшов у вічність, та просимо захисту від ненависті та насильства. Нехай всі, які йдуть шляхом спасіння, знаходять покій у Твоїх світлих оселях, а ми, подолавши всі труднощі, досягнемо вічного блаженства в Царстві Небесному.

Молитва на Новий 2024 рік:

“Господи Боже, усіх видимих і невидимих створінь Творче, що сотворив часи й роки, Сам благослови новий рік, який щойно розпочався, і який ми рахуємо від Твого втілення задля нашого спасіння. Благослови Україну в новому році припиненням війни, мирним небом над головою, миром в суспільстві та миром в серцях. Дозволь нам провести цей рік та багато років після нього в порозумінні та злагоді з ближніми нашими; зміцни й розповсюдь Святу Вселенську Церкву, котру Ти Сам заснував в Єрусалимі, і спасительною жертвою святого Тіла і пречистої Крові освятив.

Вітчизну нашу звелич, збережи та прослав; просвіти увесь народ наш – воїнів-захисників, трударів та можновладців – світлом совісті, розуму та духовності; Многоліття, здоров’я, достаток плодів земних, добрий врожай та сприятливі природні умови даруй нам; захисти від забруднення і людського винищення наші чудові ріки й озера, густі ліси та родючі ниви.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Упокой, Боже, в Твоїх світлих оселях усіх, хто відійшов у вічність, пам’ятаючи Твої заповіді та захищаючи Твою святу правду, всіх, хто став невинними жертвами сліпої ненависті і насильства.

Нас, грішних, усіх родичів і ближніх наших, співвітчизників та всіх благовірних християн, як істинний наш Верховний Пастир, упаси, огороди та ствердь на шляху спасіння, щоб і ми, йдучи ним, після благословенного Тобою життя в світі цьому, досягли Царства Твого Небесного, та удостоїлися вічного блаженства зі святими Твоїми на вікі віків. Амінь.”

З любов’ю та найкращими побажаннями у Новому році,
Наталія Шевчук,
Голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія