Скорботна звістка про смерть солдата Пісецького Руслана Миколайовича вразила Тернопільщину. У повідомленні, розповсюдженому через facebook-сторінцю Чортківського РТЦК та СП, висловлено глибоке сумовидання та підтримку родині загиблого. Громада об’єднується в скорботі, вшановуючи відданість та жертовність Руслана Миколайовича.

Пам’ять про загиблого солдата Пісецького Руслана Миколайовича об’єднує громаду в скорботі

Тернопільщина знову зазнала великої втрати, коли було повідомлено про смерть солдата Пісецького Руслана Миколайовича. Ця сумна звістка розповсюдилася швидко через facebook-сторінцю Чортківського Регіонального Територіального Центру Комунікацій та Служби Протидії.

У повідомленні з глибоким сумом було повідомлено про трагічну подію: “З глибоким сумом повідомляємо про те, що 16.05.2023 року помер солдат, навідник одного з мотопіхотних батальйонів ПІСЕЦЬКИЙ Руслан Миколайович, народився у 1987 році, і був жителем смт. Скала-Подільська.”

Вся громада зболіла від цієї втрати і вирази скорботи звучали з усіх куточків міста. Родині Руслана Миколайовича висловлюють найглибші співчуття, а їх горе стає спільним для всіх. У цю важку годину, ми обіймаємо їх душевною підтримкою, співчуваємо і стоїмо поряд у своїй скорботі.

Руслан Миколайович буде завжди жити в наших серцях, а пам’ять про нього несе надію на вічне життя та спокій. Велика втрата справила великий вплив на наше співтовариство, але його відданість та жертовність стануть прикладом для молодого покоління.

Слава герою, який віддав своє життя за Україну! У цю скорботну хвилину ми разом співчуваємо родині, друзям та близьким Руслана Миколайовича, розділяючи їх біль і сум. Нехай він завжди буде пам’яттю про справжнього героя, який віддав усе за нашу країну.

Слава Україні! Героям слава!