2 березня 2017 року, на 43 році життя, після тривалої хвороби, відійшов у вічність митрофорний протоієрей Анатолій Лисак, священнослужитель парафії Воздвиження Чесного Хреста Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

IMG 20170302 191848

Митрофорний протоієрей Анатолій Лисак народився 3 січня 1974 року. Навчався в Тернопільській духовній семінарії. 19 листопада 1995 року був рукоположений в сан диякона, а 31 грудня того ж року в сан священика. У березні 2017 року після тяжкої хвороби відійшов у вічність.

З нагоди важкої, передчасної і непоправимої втрати Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви висловив свої співчуття рідним і близьким спочилого у Бозі митрофорного протоієрея Анатолія Лисака та дав відповідні архієрейські благословення по єпархії щодо належної організації похорон.

Чин похорону відбудеться 4 березня о 09:00 год. у храмі Воздвиження Чесного Хреста, який очолить владика Преосвященнійший єпископ Віктор.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ