Ваше Преосвященство, дорогий Владико Павло!

Ваше святительське служіння подібно до служіння доброму імені. Ім’я належить його власникові, але користуються ним усі ті, що бажають.

Коли православний християнин чи духовенство молитовно вітає свого архієрея, то все, що він бажає йому, собі бажає. І бажаючи добра собі, того ж бажає архіпастиреві. Бо немає більшого щастя у батьків, як щастя дітей, і немає природнішого, ніж любов дітей до батька свого.

У цей світлий і радісний день Ваших іменин вся повнота Церкви бажає Вам, дорогий Владика Павло, залишатися все тим же добрим і мудрим керманичем великого, навантаженого багатьма духовними дарами корабля. Нехай же шлях Ваш, що проходить через стихію бурі, увінчається перемогою.

Нехай Ваші небесні покровителі Святі Первоверховні Апостоли Петро і Павло будуть вашими помічниками і захисниками, наставниками і порадниками.

Щиро бажаємо Вам, дорогий Владико, щоб пора епідемії COVID-19, яка царює в сучасному суспільстві, по вашим молитвам перетворилася в перемогу добра над злом, нехай таке важке випробовування, яке спіткало кожного, укріпить віруючих довкола єдиної родини – нашої святої Православної Церкви України.

Нехай щоденними працями Вашими животворяща щира любов витіснить з душ людський цинізм і байдужість до проблем ближнього свого. Нехай те внутрішнє перетворення, яке Ви проповідуєте і демонструєте на власному прикладі, як Владика, зробить усіх добрішими, смиреннішими та милосерднішими.

Многая Вам і блага літа!

Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα!

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ