Іван Синишин, мешканець села Голгоча Підгаєцької громади, загинув 23 березня 2023 року внаслідок обстрілу позицій підрозділу, де він служив. Ця втрата стала джерелом глибокої скорботи для рідних, друзів та всіх, хто знав Івана. Він був активним та талановитим, завжди готовим захистити свою країну. Ця трагедія є нагадуванням про те, що війна завжди приносить страждання та втрати. Наша країна повинна боротись за мир та стабільність, щоб уникнути подібних трагедій у майбутньому.

Загибель молодого військового від обстрілу в Донецькій області

Синишин Іван Євгенович, житель села Голгоча Підгаєцької громади, став наступною жертвою війни на сході України. 23 березня 2023 року Іван загинув в результаті обстрілу позицій підрозділу, де він служив. Ця втрата призвела до глибокого болю рідних, друзів та всіх, хто знав Івана.

Втрата молодої та активної людини завжди є важкою для суспільства. Синишин Івану Євгеновичу було всього 33 роки, але за цей час він встиг здобути повагу та повірити у своїх близьких товаришів по зброї. Він був талановитим та працьовитим, завжди допомагав людям, був готовий до захисту своєї країни.

Сьогодні відчуття глибокої скорботи переповнюють серця рідних та близьких загиблого. Вони віддали свою дитину, брата, чоловіка заради миру та благополуччя України. Їхню біль не описати словами.

Ця втрата є нагадуванням про те, що війна завжди приносить страждання та втрати. Кожна людина, яка загинула під час військового конфлікту, – це велика втрата для нас як суспільства. Наша країна повинна боротись за мир та стабільність, щоб уникнути подібних трагедій у майбутньому.

Ми висловлюємо співчуття родині та близьким Синишина Івана Євгеновича. Хай вони знайдуть силу пережити цю важку втрату та зберегти пам’ять про свого героя. Нехай земля прийме тіло Івана, а його відвага та вірність країні будуть прикладом для наступних поколінь. Слава Герою України!