Сьогодні, місто Підгаєцька занурене в глибоку скорботу після загибелі 28-річного розвідника-кулеметника Андрія Хмурича, який віддав своє життя на захист Батьківщини. Люди зібралися, щоб висловити повагу та співчуття загиблому герою, а міська рада оголосила дні жалоби. Його жертва нагадує про важливість військової служби та приклад самопожертви, який залишиться в серцях наступних поколінь. Співчуваємо родині, яка несе непоправну втрату. Слава Герою, який приніс жертву за нас!

Громада Підгаєцької віддає останню шану відважному герою, який захищав Україну з мужністю та відданістю.

Сумна звістка про загибель 28-річного розвідника-кулеметника Андрія Хмурича стала причиною глибокої скорботи у Підгаєцькій громаді.

Сьогодні, 21 травня, місцеві мешканці зібралися, щоб віддати останню шану цьому відважному військовослужбовцю, який з великою мужністю та відданістю захищав Україну.

Траурний кортеж з тілом загиблого Андрія Хмурича прибув до села Вага, де його зустріли сотні людей, бажаючих висловити свою повагу та глибоке співчуття. Він був справжнім героєм, стояв на обороні нашої країни до останнього дня.

Міська рада Підгаєцької громади оголосила 21 та 22 травня днями жалоби на території громади. Це визначна втрата для усього співтовариства, і цими жалобними днями люди виражають свою солідарність з рідними та близькими загиблого Андрія.

Загибель Андрія Хмурича є болючим нагадуванням про жертви, які приносять наші військові, борючись за свободу та незалежність країни. Його мужність та самопожертва слугуватимуть прикладом для наступних поколінь, нагадуючи нам про значимість військової служби та важливість захисту нашої Батьківщини.

У цей скорботний час наші думки й молитви спрямовані до родини Хмурича, які втратили свого сина, чоловіка і брата. Вони несуть непоправну втрату, і ми співчуваємо їм у їхньому горі.

Нехай пам’ять про Андрія Хмурича буде вічною, а його жертва не буде марною. Хай земля прийме його молоде тіло, а його душа знайде спокій у вічності. Слава Герою України поклавшому життя за нас!