Солдат ЛУЦ Михайло Петрович, мешканець Бережанської громади, загинув 8 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Донецької області. Його відвага та відданість своїй рідній землі завжди будуть запам’ятовані. Втрата ще одного героя нагадує нам про важливість бути разом та підтримувати один одного в боротьбі за свободу та мирну Україну.

Мешканець Бережанської громади став ще однією втратою для України

Ще один житель Тернопільщини загинув на фронті.

“В цей страшний та кривавий час йдуть з життя віддані рідній Україні, заради того, щоб ми мали мирне небо над головою, за рідну землю, за кожного з нас.

З сумом та журбою повідомляє про загибель нашого земляка, мешканця Бережанської громади.

8 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Донецької області загинув солдат ЛУЦ Михайло Петрович, 1979 р.н., який від початку повномасштабного вторгнення захищав Батьківщину.

Це стало ще однією втратою для нашої країни та родини загиблого. Його відвага та відданість своїй рідній землі будуть завжди запам’ятовані. Нам, живим, залишається тільки пам’ятати про тих, хто заради нашого майбутнього віддав своє життя.

Сьогодні більш ніж коли-небудь ми повинні бути єдині і підтримувати один одного. Ми повинні бути єдні в боротьбі за свої права та свободи. Наші герої загинули, залишивши за собою своїх рідних та близьких, але наша місія полягає в тому, щоб не допустити, щоб їхні жертви були марними.

Залишається тільки сподіватися, що ці сумні події не зупинять наш шлях до вільної та мирної України. Нехай ця загибель нагадає нам про важливість бути разом та підтримувати один одного, аби досягти нашої мети. Нехай його душа спочиває з миром, а його родині та близьким бог допоможе знайти силу та терпіння в цей складний час.