Україна сьогодні оплакує загибель мужнього воїна Ігоря Лазарева з Тернопільщини. Підволочиська громада висловлює щирі співчуття родині та односельчанам загиблого героя, який віддав своє життя за волю і незалежність країни.

Втрата справжнього героя: Підволочиська громада в розпачі від скорботи за загиблим Ігорем Лазаревим

26 червня, Україна втратила одного зі своїх синів – Ігоря Лазарева, мужнього воїна з Тернопільщини. В бою з ворогом на Донеччині, Лазарев віддав своє життя за волю та незалежність нашої Батьківщини. Його загибель стала сумною звісткою для Підволочиської громади, яка вже втратила багатьох своїх синів на полі бою.

Молодший сержант 79-тої десантно-штурмової бригади ЗСУ, Ігор Лазарев, був справжнім героєм. Його відвага та вірність принципам військової служби надихала не лише його побратимів, а й усю громаду. Його втрата вкотре нагадує нам, що війна все ще триває, а відвага та самопожертва наших захисників не мають меж.

Сьогодні Підволочиська громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Мала батьківщина полеглого воїна-село Дорофіївка, заповнене скорботою та великою патріотичною гордістю. Ігор Лазарев завжди буде в пам’яті своїх односельчан, побратимів та всіх, хто мав честь познайомитися з ним.

Ми вдячні Ігорю Лазареву за його жертовну службу, за його відданість та незламний дух. Його приклад надихатиме нас у подальшій боротьбі за мир та свободу. Сьогодні ми молитовно покладаємо квіти в пам’ять загиблого героя та клянемося, що його жертва не буде марною.

Вічна пам’ять нашому захиснику Ігорю Лазареву, який віддав своє життя за нашу Україну! Нехай його душа спочиває в мирі.

Пам’ятатимемо в молитвах своїх героїв – незабутніх синів та дочок України!