Жителі Тернопільщини та всієї України скорблять через загибель мужнього захисника Ігоря Рожика, який віддав своє життя у бою з російськими агресорами. Втрата таких людей, як Ігор, є великою втратою для нашої країни. Проте його приклад – незаперечний доказ того, що наші воїни – справжні герої, які готові боротися за незалежність та свободу України. Жителі Тернопільщини висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна, пам’ятаючи його як справжнього героя та патріота.

Його приклад – незаперечний доказ того, що наші воїни – найкращі захисники нашої країни

Серця жителів Тернопільщини знову затривожила важка звістка. Мужній захисник України, Ігор Рожик, віддав своє життя в бою з російськими агресорами. Його втрата для нашої країни – велика втрата. Адже люди, як Ігор, які готові боротися за незалежність та свободу України, є справжніми героями нашого часу.

Ми щиро вдячні Ігореві за його відвагу та самопожертву. Його приклад – незаперечний доказ того, що наші воїни – найкращі захисники нашої країни. Ми пам’ятатимемо його як справжнього героя та патріота, який зробив все можливе для того, щоб Україна була вільною та незалежною.

Педагогічний та учнівський колективи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Пулюя смт. Гримайлів разом з усіма жителями Тернопільщини висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Ігоря Рожика. Ми знаємо, як важко переживати втрату коханої людини, тому всіляко підтримуємо вас у цей складний час.

Нехай душа Ігоря Рожика знайде вічний спокій, а його приклад буде пошанований та наслідуваний. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях, і ми завжди будемо пам’ятати про них та шанувати їх подвиги. Слава Україні!