У Саранчуківській громаді, що у Тернопільській області, відбулися похорони 34-річного Назара Соколовського, який загинув у бою за Україну від авіаудару ворога на Сумщині. Він був не лише військовим, але й директором комунального підприємства та депутатом сільської ради.

Життя і служба героя: Воїн і директор комунального підприємства, який віддав життя за Україну

У селі Рибники, Саранчуківської громади на Тернопільщині, відбулися скорботні похорони Назара Соколовського, 34-річного воїна, який віддав своє життя захищаючи Україну. Назар народився та проживав у Рибниках. Він був відомим своєю повною самовіддачею обраній справі, працював директором комунального підприємства «Благоустрій-Сервіс», а також обраний земляками депутатом сільської ради.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

З початком повномасштабної війни Назар відбув на фронтову службу як доброволець. Він став частиною Сил спеціальних операцій і з мужністю виконував військовий обов’язок. Трагедія сталася під час авіаудару ворожих сил поблизу населеного пункту Глухів Сумської області.

 

На похорон прийшли рідні, друзі, колеги та побратими, які разом з Назаром служили на передовій. За словами представників громади, своєю відвагою та самовідданістю Назар залишив позитивний слід у серцях рідних, друзів, колег та мешканців громади. Він залишився в пам’яті як справжній герой, який віддав життя за свою країну.

У Назара Соколовського залишилися сиротою дворічний синок і вдовою дружина, а також зазнали болю та невимовного суму батьки, сестра і брат. Його життєвий шлях від директора до військового героя служить прикладом відданості, сміливості та патріотизму.

Похорон Назара проходив у тяжкій атмосфері скорботи та підтримки від рідних та співвітчизників.