Запрошуємо вас на богослужіння, присвячені дню пам’яті священномученика Макарія, митрополита Київського та 57-мій річниці служіння Святійшого Патріарха Філарета на Київській. архієрейській кафедрі Володимирський собор буде приймати Всенічне бдіння та Божественні літургії, очолювані Святішим Патріархом Філаретом. Рака з мощами святителя Макарія буде відкрита для молитовного вшанування. Трансляція богослужінь буде доступна онлайн.

Вшануйте пам’ять великого угодника Божого та приєднуйтесь до спільної молитви.

14 травня Православна Церква вшановує пам’ять священномученика Макарія, митрополита Київського (1497). Нетлінні і чудотворні мощі великого угодника Божого постійно перебувають у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва.

З нагоди свята у Володимирському соборі відбудуться богослужіння:

  • 13 травня 2023 року, субота, напередодні свята, о 17 годині буде служитись Всенічне бдіння;
  • 14 травня 2023 року, неділя 5-та після Пасхи та день пам’яті священномученика Макарія:
  • 7:00 – рання Божественна літургія та молебень до святителя Макарія.
  • 10:00 – Патріарша Божественна літургія та молебень до святителя Макарія.

Також цього дня Церква молитовно відзначить 57-му річницю служіння Святійшого Патріарха Філарета на Київській архієрейській кафедрі.

За богослужінням будуть підноситись посилені молитви за Україну, її владу і військо, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові справедливий мир і перемогу!

Всенічне бдіння та літургію о 10 годині очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.

Під час богослужінь рака з чесними і чудотворними мощами святителя Макарія буде відкрита для молитовного вшанування.

Трансляція Всенічного бдіння буде відбуватись на сторінці Патріарха Філарета у мережі фейсбук, а Божественна літургія, о 10 годині, транслюватиметься на ютуб-каналі УПЦ Київського Патріархату (https://www.youtube.com/channel/UCMqs_q8XhsIje-kMBubzHJw) та фейсбук-сторінці Патріарха Філарета.

Запрошуємо вірян до спільної молитви.

Святий священномученику Макарію, моли Бога за нас!