Поглибте свій духовний досвід, слухаючи ранкові та вечірні молитви, читані Митрополитом Епіфанієм, завдяки оновленому застосунку “Моя Церква”.

Оновлено! Нові функції дозволяють насолоджуватися голосом Предстоятеля у режимі аудіо.

Не забудьте оновити ваш мобільний застосунок «Моя Церква»! Адже тепер тут є нові функції: доступні для прослуховування аудіозаписи ранкових і вечірніх молитов, які читає Предстоятель Блаженнійший Митрополит Епіфаній, додано тексти читань з богослужбових Апостола і Євангелія на кожен день, а також повний текст богослужбових вказівок.

Окрім того, в застосунку ви можете, як і раніше, знайти актуальні новини нашої Церкви, новоюліанський церковний календар на щодень, збірник різних молитов (ранкові, вечірні, за Україну, на всяку потребу), а також актуальну карту храмів ПЦУ, розташованих в різних куточках України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нагадуємо, що, увімкнувши на своєму телефоні функцію GPS, ви зможете визначити відстань до найближчого з них або того, який бажаєте відвідати, і у такий спосіб знайти власну дорогу до храму.

Також у вашому профілі доступна опція духовної підтримки: для тих, хто хоче поспілкуватися зі священнослужителем, є онлайн-чат.

Якщо ви ще не завантажили цей корисний застосунок, можете скористатися посиланнями:
Google Play: bit.ly/3lqX7YP
App Store: apple.co/3hyL22F