Кровава війна забрала ще одне життя – солдата Руслана Герасиміва із Тернопільщини. Він загинув 26 червня 2023 року, виконуючи свій військовий обов’язок у Донецькій області. Ця втрата залишає гірку скорботу в серцях громади. Важко знайти слова, якими можна заспокоїти біль втрати рідної людини. Проте нехай світлий спомин про Руслана стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів та бойових побратимів.

Тернопільщина сумує через втрату військового Руслана Герасиміва, загиблого під час виконання бойового завдання

Кривава війна продовжує забирати найкращих синів та дочок України. Серця тернополян і всіх українців зараз сповнені болю та скорботи через загибель солдата Руслана Герасиміва. Цей мужній воїн віддав своє життя 26 червня 2023 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Перша рота з Тернополя пережила важку втрату, коли повідомили про загибель Руслана Герасиміва. Його життя обірвалося в момент, коли він стояв на захисті своєї Батьківщини, готовий віддати все заради незалежності та свободи України. Загинути в бою – це величезний жертовний вчинок, який лишає глибокий слід в серцях рідних, близьких та усіх, хто знав і поважав Руслана.

Важко знайти слова, якими можна заспокоїти біль втрати рідної, близької людини. Але молімося щоб світлий спомин про Руслана Герасиміва стане сильнішим за смерть. Хай його героїчна постать назавжди залишиться в пам’яті рідних, колег, друзів та бойових побратимів. Він став символом непохитної відданості Батьківщині, людиною, яка готова боротися до кінця за свою країну.

Тернопільська громада відчуває велику втрату, але ми також віддаємо належну шану і поважання Руслану Герасиміву за його мужність та самовідданість. Він – справжній герой, який навіть в самій небезпеці не зраджував принципам честі та вірності.

Пам’ять про Руслана Герасиміва буде жити в наших серцях як вогник, що освітлює шлях до миру, свободи та незалежності. Нехай його приклад надихає нас всіх пильнувати про нашу Батьківщину, пильнувати про мир та спокій на нашій землі.

Ми разом з родиною Герасиміва відчуваємо цю втрату, але нехай наша єдність і підтримка допоможуть їм пережити цей нелегкий час. Нехай Руслан спочиває вічним сном серед інших героїв, а його дух залишається з нами, надихаючи нас боротися за нашу Україну, як він це робив.
Слава новітньому герою України довічна пам’ять воїну!