8 вересня 2017 р. Б. в консисторії Тернопільської єпархії УАПЦ відбулись Єпархіальні збори під головуванням Блаженнішого Макарія Митрополита Київського і всієї України Престоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, тимчасово керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ.

Під час роботи Єпархіальних зборів декани, духовенство та контрольно-ревізійна комісія Тернопільської єпархії УАПЦ розглянули питання стосовно відчуження комплексу Червоногородського замку (Свято-Петро-Павлівського чоловічого монастиря) та роль архієпископа Мстислава (Гук) і митрополита Макарія (Малетич) у цій масштабній афері.

Вирішено, що 19 вересня 2017 р.Б. відбудуться чергові Єпархіальні збори Тернопільської єпархії УАПЦ з метою обрання кандидата на посаду єпархіального архієрея Тернопільської єпархії УАПЦ. Для голосування запропоновані кандидатури Високопреосвященнішого Германа (Семанчук), архієпископа Чернівецького і Хотинського, Преосвященнішого Тихона (Петранюк), єпископа Одеського і Чорноморського та Преосвященнішого Бориса (Харко), єпископа Херсонського і Миколаївського.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ