Рашиський поплічник і симпатик руського міра громадянин «ДНР» Тарас Іванович Петранюк зухвало піариться на святому воїнах-захисниках нашої Держави!

Архізек Петранюк «привітав» зі святом Днем Збройних сил України побажавши миру, козацького здоров’я, родинного благополуччя та всіх гараздів.

Також з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, держзрадник Тихон-Ферзь Петранюк — Лугансько-Старобільський, Одесько-Чорноморський, Тернопільсько-Бучацький злочинець — вручив військовослужбовцям відзнаки Православної Церкви України.

Ганьба, в часі війни СБУ дозволяє так цинічно збиткуватись держзраднику та кримінальному злочинцю Петранюку над героями і героїнями нашої України, вручати відзнаки автокефальної Православної Церкви України по благословінню Його Блаженства — брудними, бандитськими руками!