21-річна Катерина надавала допомогу пораненим на Донеччині у складі медичного батальйону «Госпітальєри». Коли російські війська почали штурмувати Маріуполь, вона потрапила в укриття «Азовсталі». «Пташка» стала відомою завдяки своєму співу в підвалі заводу.

Дівчина з травня перебувала в російському полоні. Кілька днів тому стало відомо, що «Пташка» з «Азовсталі» жива. У ЗМІ відбулося перше за чотири місяці інтерв’ю з військовополоненою.

Мати парамедикині Каті-«Пташки» Світлана сказала, що не знає, де зараз дочка та в якому вона стані. За її словами, побачила відео-інтерв’ю з Катею, яке зробили російські пропагандисти, і прокоментувала його.

«Відео я бачила, але сказати напевне, коли знімали відео, я не можу. Якщо дивитися на листя в кінці того відео, коли дівчатка йдуть – листя зелене. Але вони одягнені так, як нині, коли холодно. Вона молодчинка, тримається, не здається, не піддається провокаціям, розмовляє українською мовою, це дуже похвально. Я думаю, що там інтерв’ю було значно довше, значно було більше запитань. Просто вони показали те, що вважають за потрібне», – сказала Світлана.

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ