Запрошуємо молодь України на незабутні дні в православному молодіжному таборі “Вірля-2023”. Отримайте незабутні враження, знайомства та поглиблення духовних знань у сприятливій атмосфері хутора Вірля. Ранкові та вечірні молитви, спортивні змагання, майстер-класи, духовні бесіди та багато іншого чекають на вас. Реєстрація вже розпочалась, але кількість місць обмежена, тож не зволікайте!

Всеукраїнський табір для молоді з 15 років з 15 по 23 липня 2023 року у Тернопільській області.

Православний молодіжний табір “Вірля-2023” запрошує молодь України

11 травня 2023 року

З благословенням митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора, з 15 по 23 липня на хуторі Вірля Кременецького району Тернопільської області відбудеться Всеукраїнський православний молодіжний табір “Вірля”.

Головною метою табору є духовне навчання та виховання православної молоді України, надання допомоги молодим людям у їх духовному розвитку та здобуванні нових знань про Бога та Православну віру.

У програмі табору передбачено ранкові та вечірні молитви, плавання, спортивні та інтелектуальні ігри, майстер-класи, співи, духовні бесіди зі священиками та ватри.

  • Терміни проведення табору: з 15 по 23 липня 2023 року.
  • Вікова категорія учасників: молодь від 15 років.
  • Дедлайн подання заявок: 18 червня 2023 року.

Кількість місць обмежена, тому поспішайте!

Для реєстрації у таборі, будь ласка, заповніть форму:

[посилання на форму заявки]

Якщо у вас є будь-які питання або вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь за телефоном: +380983728959 або пишіть на адресу електронної пошти virlya@cerkva.te.ua.

Православний молодіжний табір “Вірля-2023” чекає на молодь України!

З повагою,
Організатори табору “Вірля”
Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ