Блаженніший Макарій (Малетич), Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, Митрополит Київський і всієї України, керуючий Київською, Львівською, Рівненсько-Волинською, Черкаською і Тернопільською єпархіями УАПЦ ВІДМІНИВ запланований візит на недільне святкове богослужіння у Кафедральному соборі Різдва Христового, що за адресою м. Тернопіль, вул. Руська, 22 на 7 травня 2017 р.Б..

Причиною такого рішення стало жорстке протистояння духовенства Української Автокефальної Православної Церкви Тернопільської єпархії до Предстоятеля Митрополита МАКАРІЯ (Малетич) у зв`язку з прийнятими рішеннями Архієрейського собору та Патріаршої Ради від 4 травня 2017 р.Б. 

Як повідомляють джерела Львівської єпархії УАПЦ зміна планів щодо візитації Тернопільської єпархії УАПЦ Блаженнішим Митрополитом Макарієм пов`язана з категоричною відмовою духовенства та вірян УАПЦ ТЄ урочисто зустрічати новопризначеного керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ з дзвонами та відчиненими дверима до собору Різдва Христового.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ