Прощання з героєм відбулось. Жителі Великоберезовицької громади провели воїна Василя Зазуляка в останню дорогу, віддаючи останню шану та повагу справжньому патріоту, що віддав за Україну найцінніше – своє життя. Живий коридор, зібраний живими квітами його односельцями, став символом подяки та визнання Василя як героя, мужнього воїна та доброго, мудрого і вічливого чоловіка. Він назавжди запам’ятається світлом свободи у серцях всіх, хто знав його і поважав.

Громада Великоберезовицької громади скорбить за втратою справжнього патріота

Сьогодні з великим болем і скорботою в серці ми провели нашого героя – Василя Зазуляка. Він був справжнім патріотом, який віддав за Україну найбільше – своє життя. Його мужність, сміливість та відвага завжди запам’ятаються у наших серцях.

Жителі Великоберезовицької громади зібралися разом, щоб провести Василя в останню дорогу. Зі сльозами на очах, на колінах, з прапорами та живими квітами, люди-односельці, друзі, знайомі, сусіди – віддали нашому герою останню шану. Живий коридор створений від нас, його земляків, був символом подяки та поваги до воїна-Василя.

Він був не тільки мужнім воїном, але й добрим, вічливим, розумним та позитивним чоловіком. Його втрата стала великим випробуванням для всієї громади. Але ми пам’ятатимемо його як героя, який пожертвував своїм життям за нашу країну. Дякуємо тобі, Василю, за твій подвиг. Твоя пам’ять буде жити завжди. Вічна і світла пам’ять новопредставленому рабу Божому Василю! Слава Героям! Слава Україні!