У селі Застав’я відбулося прощання із загиблим військовим Романом Боровцем, який віддав своє життя за мир у боротьбі проти російської агресії. Священики та родина вшанували його пам’ять під час похорону.

Світла пам’ять та героїчний подвиг Романа Боровця

У селі Застав’я 20 жовтня родина, друзі та військовий спільнота попрощалися із загиблим військовим Романом Боровцем, який віддав своє життя за мир в Україні під час боротьби проти російської агресії. Похоронний обряд відбувся у Свято-Миколаївському храмі під керівництвом архімандрита Михаїла Зущенка та інших священників.

Під час проповіді настоятель храму, протоієрей Олександр Шостак, розповів про воїна, який змалку приходив до цього храму та обвінчався зі своєю нареченою Оленкою. Роман Боровець був паламарем і відважним захисником, який не боявся нічого. Він вступив до лав Збройних Сил України і отримав позивний “Добриня” завдяки своєй доброті та мужності.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Похоронний обряд став відомим не лише через військовий патріотизм Романа, але й через його глибокий духовний зв’язок з церквою та надзвичайну відвагу в обличчі небезпеки. Його незрима присутність і добрі справи назавжди залишаться в пам’яті рідних та співвітчизників.

Роман Боровець загинув 14 жовтня, столкнувшись із мінно-вибуховою травмою під час виконання бойового завдання в Луганській області. Він спочиває поруч із своєю дружиною на кладовищі у селі Великі Межирічі.

Щирі співчуття висловлюються родині та близьким Романа Боровця. Його героїчний подвиг та відданість Україні завжди запам’ятаються. Нехай він знайде вічний спочинок у Царстві Небесному.