Сьогодні на Майдані Незалежності відбулося відкрите прощання з двома військовими, які загинули, захищаючи мир і незалежність України. Сергій «Норд» Коновал та Тарас «Химера» Петришин – справжні герої, які віддали своє життя за вільну країну та її майбутнє.

Пам’ять про вірних захисників залишиться в серцях українців назавжди

На Майдані Незалежності у Києві відбулося відкрите прощання з двома героями, які віддали своє життя за мир та незалежність України. Сергій «Норд» Коновал та Тарас «Химера» Петришин – два бойові офіцери 67-ої окремої мотопіхотної бригади Добровольчого українського корпусу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сергій «Норд» Коновал, командир 2-ої стрілецької роти «Сталева сотня», був справжнім героєм Революції Гідності та досвідченим атовцем. Лише три місяці тому він вступив у шлюб із коханою дівчиною, волонтеркою Ольгою, з якою познайомився на передовій. Сергій працював оператором на одному з тернопільських телеканалів, але вирішив повернутися на фронт, де його чекала небезпечна місія захищати мир та свободу своєї країни.

Тарас «Химера» Петришин, заступник командира 2-ої стрілецької роти 2-ої окремої спеціальної бригади, також брав активну участь у Революції Гідності та АТО. Незважаючи на серйозні проблеми зі здоров’ям, він не вагався приєднатися до бойових дій і залишився вірним своїм ідеалам і обов’язкам в захисті Батьківщини.

Обидва герої залишаються в пам’яті своїх рідних, друзів та співвітчизників як неперевершені приклади справжньої відданості, мужності та патріотизму. Їх вічна пам’ять буде жити в серцях кожного українця.