Добровільно обійняв посаду «керівника МРЕВ МВС ЛНР» – на Тернопільщині судитимуть жителя Луганщини

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України через колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, житель Луганщини прийняв пропозицію окупаційної адміністрації РФ та представників так званої «ЛНР» та добровільно очолив Міжрайонне реєстраційно-екзаменаційне відділення (МРЕВ) «управління державної інспекції безпеки дорожнього руху (УДІБДР) МВС ЛНР» у місті Старобільськ Луганської області.

Виконуючи функції у псевдоправоохоронному органі обвинувачений співпрацює із окупаційною владою та підтримує її своїми діями.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ у Тернопільській області.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Коли ж оголосять підозру автору цієї розписки?

Як кажуть, що написано, того не змиєш. Або, користуючись мовою окупантів, яка є рідною для Тихона-Петранюка, «что написано пером, не вырубишь и топором». Бачите, з яким московитським патріотизмом писав у 2016 році діючий єпископ Тихон в окупованому Луганську: «Я, Петранюк Тарас Иванович, даю согласие добровольно оказывать помощь органам МВД ЛНР в их работе по защите безопасности нашей Родины».

Далі обовязково БУДЕ

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ