Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній взяв участь у випуску «Вишколу капеланів» Сил Територіальної Оборони Збройних Сил України. Під час заходу, він наголосив на важливості ролі капеланів у підтримці воїнів та подякував їм за їхню відданість.

Блаженнійший Митрополит Київський відвідав випуск капеланів Сил Територіальної Оборони

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 12 вересня 2023 року відвідав заходи, з нагоди випуску «Вишколу капеланів» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

На події були присутні командувач Сил Територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра, офіцер служби військового капеланства Командування Сил територіальної оборони ЗСУ протоієрей Сергій Дмитрієв, військовослужбовці, капелани та гості.


Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звернувся до присутніх зі словом та разом з командувачем Сил ТрО взяв участь у врученні капеланам сертифікатів про завершення навчання і подарунків.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Немає меж для вдосконалення. Бог дав нам покликання постійно зростати, навчатися доброго і набиратися досвіду. Завдяки сприянню командування Сил ТрО, ви, як капелани, маєте таку можливість, щоб надалі використати отриманні знання для підтримки наших воїнів. Тож не забувайте, що на вас лежить велика відповідальність – надихати тих хто боронить нашу Батьківщину від російської навали.

Ми благословляємо українське воїнство на подальші успіхи і справедливу перемогу. Нехай Господь береже їх на цьому важкому шляху, а вам подає сили і натхнення, щоби допомагати вашій військовій пастві й підтримувати їх», – сказав Його Блаженство священникам – випускникам «Вишколу капеланів».

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)