Участь Предстоятеля на заході до Дня Подяки була вражаючою, де вручалися відзнаки воїнам України. Блаженнійший Митрополит Київський Епіфаній висловив подяку за підтримку та закликав до єдності для перемоги над агресором.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній висловив слова вдячності та закликав до єдності на вечорі, проведеному Американською торговельною палатою

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 18 листопада 2023 року взяв участь у заході, організованому Американською торговельною палатою в Україні, задля вручення відзнаки до Дня Подяки 2023 воїнам – захисникам України та американському народу за підтримку нашої держави.

На урочистій вечері Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви виголосив молитву та звернувся до присутніх зі словом. Його Блаженство подякував за допомогу Україні та закликав продовжувати цю благородну справу задля досягнення справедливої перемоги над агресором та відновлення того, що зруйнували окупанти.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

До події долучилися дипломати, 240 топменеджерів американських та міжнародних компаній-членів Палати, українські воїни, громадські діячі та гості.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Фото – American Chamber of Commerce in Ukraine