Папа Франциск, завершуючи молитовну зустріч у Ватикані, закликав вірних об’єднатися в молитві за мир в Україні, Палестині, Ізраїлі та інших областях, постраждалих від війни. Жертвуйте ці молитви заради спокою та умиротворення сердець.

Папа Франциск закликає до молитви за мир в Україні та інших регіонах, постраждалих від війни

Запрошуючи вірних приєднатися до молитовних ініціатив, пов’язаних із урочистістю Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, Папа Франциск попросив жертвувати ці молитви за мир.

Завершуючи опівдні, 8 грудня 2023 р., молитовну зустріч з римлянами, паломниками та туристами, які з нагоди урочистості Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск нагадав також про те, що після обіду він відвідає базиліку Santa Maria Maggiore, після чого прибуде на іспанську площу Риму, щоб молитися до Пресвятої Богородиці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Прошу всіх, – сказав він, – особливо вірних Риму, духовно єднатися зі мною під час цих жестів вручення себе нашій Матері, молячись особливо про мир, про мир в Україні, про мир в Палестині та Ізраїлі, та на всіх територіях, поранених війною. Просімо миру, щоб серця умиротворилися, щоби настав мир!» – закликав Святіший Отець.

Джерело: VATICAN NEWS