Теребовля готується вшанувати пам’ять свого сина, борця за волю і незалежність. Сергій Яременюк, полеглий в боротьбі за мир на сході України, повертається додому, де його чекає гідна почесна зустріч.

Місто готується до скорботного прийому свого справжнього героя, який віддав своє життя за мир і свободу

Теребовля готується вшанувати пам’ять свого сина, Сергія Яременюка, який віддав своє життя в боротьбі за мир та незалежність. 45-річний захисник повертається у своє рідне місто, де його спогади будуть жити в серцях місцевих мешканців назавжди.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Міська рада закликає громаду зустріти прибульця з молитвою та лампадками, вшанувавши його як справжнього героя.

Захід заплановано на 18 січня, орієнтовно о 12:00, біля греко-католицької церкви святого Миколая. Пізніше у цей же день о 18:00 відбудеться парастас за загиблим за адресою: Галицька, 5 Е.

Цьогоріч Сергієві Яременюку мало б виповнитись 46… Яке страшне слово ніколи… А так було багато планів та мрій, які обірвалися в один момент.

Батьки вже ніколи не обнімуть люблячого сина, дружина втратила надійне плече та опору, а діти – турботливого батька. На жаль, Сергій Яременюк ніколи не побачить своїх майбутніх онуків, за мирне небо яких та України віддав найцінніше – своє життя.

Сергій Яременюк був призваний на військову службу у лютому 2023 року та загинув під час мінометного обстрілу біля селища Хромове Бахмутського району. Його самовідданість та мужність залишаться прикладом для майбутніх поколінь, а його жертва ніколи не буде забута.