Бучаччина вшановує пам’ять 48-річного захисника Івана Лисого, який повернувся з Іспанії, щоб захищати Україну від ворога. Його відданість і подвиг є неоціненними для перемоги. Міська рада висловила щирі співчуття його рідним та близьким.

Працюючи довгий час за кордоном, Іван повернувся додому, щоб боронити свою землю. Його відданість та подвиг наблизили перемогу.

Учора Бучаччина попрощалася з Іваном Лисим, 48-річним героєм з Доброполя, який помер в бою з російськими окупантами. Іван протягом багатьох років працював в Іспанії, але вирішив повернутися до України та приєднатися до армії після вторгнення ворога на територію країни.

У повідомленні Бучацької міської ради Івана назвали героєм, який зробив все можливе, щоб захистити свою родину, село, громаду та кожного з нас. Іван Лисий помер, захищаючи свою Батьківщину, а його подвиг наблизив перемогу над окупантами.

Рідні та близькі загиблого захисника отримали щирі співчуття від громадських діячів та місцевих жителів. Із великою повагою та скорботою місто прощалося з цим справжнім героєм, який завжди залишатиметься в пам’яті та серцях своїх співвітчизників.