Українські оборонці перебувають у російському полоні вже 14 місяців. Усередині найтяжчих часів спільнота “Азов” згадала про більше ніж тисячу оборонців Маріуполя. Серед них – понад 700 “азовців” та 300 бійців інших підрозділів 12-ї бригади спеціального призначення Національної гвардії України “Азов”. Ми пам’ятаємо про них у наших молитвах та бажаємо їм скорішого повернення додому. Нехай мир найсильніший та переможе всі тіні війни.

Молитва за ув’язнених, полонених та депортованих українців – віримо, молимось і чекаємо кожного додому.

Українські оборонці перебувають у російському полоні вже 14 місяців 

У російському полоні вже 14 місяців знаходяться оборонці Маріуполя, серед яких близько 700 “азовців” та 300 бійців інших підрозділів 12-ї бригади спеціального призначення НГУ “Азов”.

Про це нагадала пресслужба бригади спеціального призначення НГУ “Азов”.

Молитва до святого Пантелеймона за ув’язнених, полонених та депортованих українців

Боже Всемогутній, щедрий на милосердя та доброту, ми звертаємося до Тебе з проханням за наших співвітчизників, що зазнали неволі та ув’язнення під час україно-російської війни. Ми пам’ятаємо про Твого великомученика Пантелеймона, який був цілителем та покровителем праведних, що страждали в неволі перебуваючи.

Молимося Тобі, Господи, нехай Твоя милість огорне їх на чужині та подарує надію, силу в цей тяжкий час випробувань. Нехай Твій благодатний дотик зцілить їх душі та тіла, надасть спокій та запалить світло у серцях. Дай їм розуміння, що Ти є з ними в кожному моменті їхнього ув’язнення.

Просимо, Господи, даруй рідним та близьким терпіння та силу переживати важкість розлуки. Нехай вони відчувають Твою турботу та близькість, і молитвами святого Пантелеймона отримають полегшення мук та заступництво.

Молимося Тобі, Господи, через заступництво святого великомученика Пантелеймона, щоб він поклав свою молитовну спасительну руку на тих, хто знаходиться у засланні, мучиться, карається та сподівається на повернення до рідних. Нехай Твоя благодать допомагає їм зберегти віру, надію та мужність. В ім’я Отця, Сина та Святого Духа, Амінь.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія