У 9-ту роковину упокоєння Блаженнішого Мефодія, віряни та духовенство зібрались біля могили, щоб помолитися та вшанувати його внесок у розвиток Української Автокефальної Православної Церкви. Стаття висвітлює служіння владики Мефодія та його гідне керівництво Церквою протягом 15 років.

Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон очолив вшанування Предстоятеля Церкви, пам’ятаючи його служіння та відданість

24 лютого 2024 року, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон разом з духовенством та вірянами помолилися на могилі спочилого Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Мефодія (Кудрякова) у дев’яту роковину упокоєння.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Владика Мефодій зробив чимало для того, щоб Українська Автокефальна Православна Церква розвивалася саме як Помісна Церква, яка є невід’ємною частиною світового православ’я. Він очолював Церкву 15 років. Незважаючи на важку форму діабету, гідно виковував послух Глави Церкви.

24 лютого 2015 р.Б. на 66-му році життя перестало битись серце вірного і незламного сина українського народу, Блаженнішого Мефодія, Митрополита Київського і всієї України Української Автокефальної Православної Церкви.

Похорон пройшов у Києві, в Кафедральному Соборі Святого Апостола Андрія Первозванного та в Тернополі, в Кафедральному Соборі Різдва Христового. Похований Блаженніший МЕФОДІЙ в Тернополі, біля Кафедрального Собору Різдва Христового Тернопільської єпархії УАПЦ.

«Ваше Блаженство, владико Мефодіє, моліть Бога за нас і Україну-мати!»

Вічна і Світла пам’ять Його Блаженству Митрополиту Київському і всієї України Мефодію Предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви (2000-2015)!