Настоятель ставропігійної громади Свв. Жінок-Мироносиць, прот. Роман Будзинський, висловлює щирі слова подяки за теплі молитовні побажання з нагоди свого тезоіменитства. Він дякує за увагу та любов, зокрема висловлює подяку владикам ПЦУ за піднесені молитви та підтримку.

Душевна Вдячність за Любов та Підтримку в День Тезоіменитства

Дорогі браття і сестри,

Сьогодні, до моєї адреси надійшло безліч теплих, добрих та приємних молитовних побажань та слів з нагоди дня тезоіменитства. Хочу висловити свою глибоку подяку всім вам і висловити вдячність за вашу увагу, повагу та любов!

Особливо хочу висловити синівську подяку Його Блаженству Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ) Митрополиту Київському і всієї України владиці Епіфанію за піднесені молитви, а також Його Високопреосвященству архієпископу Вишгородському Агапіту, нашому землякові, вікарію Київської єпархії Святої Церкви України та наміснику Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря за надіслане вранішнє привітання, особливо тепле і дороге для мене, як для кожного священослужителя – батьківське слово архієрея, що несе благословіння і підтримку. Дякую, дорогий владико, за вашу увагу та прошу ваших молитов!

Приймаю кожне слово побажань та ваші молитви з вдячністю і смиренням без гордіння, адже гордість – найтяжчий гріх, який породив диявол.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

І тому, я дякую і в той же час хочу запевнити, що і надалі служитиму нашій автокефальній Українській Православній Церкві та людям з ревністю і смиренністю.

Як настоятель ставропігійної громади Святих Жон-Мироносиць, невтомно дякуватиму Богові за те, що живу серед вас, дорогі брати і сестри, на рідній Тернопільщині – в такому прекрасному місті, де засяяла стопа Божої Матері і продовжує сяяти.

Нехай Господь наш Ісус Христос, за молитвами мого покровителя святого Романа, збереже наш край, наші села, наших побожних людей, особливо в цей страшний час війни. Щоб Господь, за його молитвами, зберіг нас всіх здоровими і дав можливість подолати всі негаразди, які зустрічаються у нашому житті.

І нехай милість Божа перебуває з усіма вами!

Слава Ісусу Христу!

Настоятель ставропігійної парафії Свв. Жінок-Мироносиць УПЦ (ПЦУ)
прот. Роман Будзинський

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)