Сьогодні ми скорбимо і віддаємо шану 22-річному Герою, Богдану Сенюку, який віддав своє життя у боротьбі за свободу та гідність України. Відзначимо його величезний внесок у захист Батьківщини від російських загарбників. У ці важкі хвилини, слова недостатні, щоб висловити нашу скорботу і вдячність за його жертовний вчинок. Ми разом з родиною та близькими співчуваємо у цьому непростому часі та підтримуємо їх. Нехай Богдана пам’ять буде світлою та вічною, а його мужність та відданість незалежності України надалі буде натхненням для всіх нас. Ми закликаємо вас приєднатися до молитви за спокій душі Героя.

Молодий воїн із Тернополя поліг на фронті, захищаючи Україну від російської агресії

Жахлива трагедія приголомшила Тернопільщину: на фронті віддав своє життя, захищаючи Україну від російських загарбників, 22-річний Герой Богдан Сенюк.

Сьогодні слова стають занадто важкими для висловлення. Від звістки про героїчний життєвий вибір і надзвичайну мужність Богдана Сенюка стає незрозуміло, якими словами можна передати наш глибокий жаль і скорботу.

Кожен наш Герой – це втрачена можливість, талант і майбутнє. Скільки мрій, надій і планів залишається нереалізованими відразу, разом з тим, хто віддав своє юне життя на варті свободи нашої Батьківщини.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Світла пам’ять, Богдане. Твій внесок у велику боротьбу за незалежність та гідність України назавжди залишиться в наших серцях.

Прийми наші щирі співчуття та підтримку рідним і близьким Богдана Сенюка в цей важкий час.

Ми пам’ятатимемо. Ми будемо пишатися. Ми будемо продовжувати боротьбу за нашу країну.

Просимо молитов за воїна Богдана!