В цьому посланні, Настоятель та громада парафії Преображення Господнього м. Шумськ ПЦУ висловлюють найщиріші побажання духовної злагоди, внутрішнього миру та благополуччя під час особливого часу Преображення Господнього. Вони нагадують, що Божа благодать завжди поруч, навіть у важкі моменти, і закликають до молитви та духовних зусиль. Послання також виражає глибоку підтримку тим, хто захищає країну та змушений бути відділеним від рідних у цей час. Це спільнота вірить, що в дусі віри та миру можливе бачення та сприйняття Божої благодаті, як це сталося з Його найближчими учнями. Послання завершується словами “Слава Ісусу Христу!”

Побажання від Настоятеля та Громади парафії Преображення Господнього м. Шумськ ПЦУ

Любі брати і сестри, у цей особливий час Преображення Господнього хочу побажати вам усім духовної злагоди та благополуччя. Нехай ця світла подія нагадає нам, що Бог завжди поруч, навіть у скрутних моментах життя.


НАШ ТЕЛЕГРАМ


Нехай ваші молитви і духовні зусилля принесуть внутрішній мир та віру в свій шлях. Нехай Господь благословить тих, хто захищає нашу країну та не може бути з нами сьогодні. Нехай мир і покій заповнять серця всіх, хто воює за правду і свободу. Віримо, що в цьому дусі ми зможемо побачити та почути Божу благодать, як найближчі учні Його колись. Слава Ісусу Христу!

З молитвою,
Настоятель та громада парафії Преображення Господнього м.Шумськ ПЦУ