Центр національного спротиву закликав українців підтримати людей в окупації. Міста Героїв — це українські міста, міста великих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив, повідомляє Центр нацспротиву.

“Ці люди, ризикуючи життям, стають до ворога обличчям та вимагають звільнити їхню землю. Це ті, хто таємно саботує діяльність росіян та не дозволяє розгорнути роботу окупаційних адміністрацій. Центр національного спротиву закликає приєднатися до акції та підтримати українців в окупації”, – говориться в повідомленні.

“Уявіть, як це — кожного дня бачити солдатів-загарбників під вікнами свого рідного дому. Але не здаватися, і чинити героїчний спротив ворогу. Не брати російського паспорта, незважаючи на те, що росіяни влаштували гуманітарну кризу на півдні, залишаючи людей без продуктів та грошей. А потім, цинічно пропонують 10 тисяч своїх рублів в обмін на російський паспорт. Люди щодня клеять патріотичні листівки та малюють графіті наражаючи себе на небезпеку. Підприємці зривають введення рубля. Відмовляються працювати за російськими законами”, – йдеться у зверненні речника Центру національного спротиву.

Підтримати людей в окупації можна в такий спосіб:

  • Поширюй новини про спротив людей на тимчасово окупованих територіях;
  • Пиши друзям та знайомим, які в окупації, підтримай їх морально;
  • Пиши про окуповані міста в соцмережах, з хештегом #МістаГероїв, став геолокації окупованих міст в постах та сторіс;
  • Носи жовту стрічку – це символ підтримки людей на окупованих територіях та наших військових;
  • Фотографуйся із жовтою стрічкою та публікуй фото в соцмережах із закликом говорити про окуповані міста.