Православна церква України не буде проводити всенічне богослужіння на Різдво Христове з 6 на 7 січня. Про це Українським Новинам повідомив архієпископ ПЦУ Євстратій Зоря.

“Ми не мали такого звичаю ніколи, щоби в це свято вночі служити – так служиться лише раз на рік, на Великдень, бо це приписане традицією – розпочинати опівночі”, – повідомив Зоря.

Речник ПЦУ додав, що розклад різдвяного богослужіння буде звичайний, як для всіх свят і неділь.

Як повідомляли Українськi Новини, поліція збільшить кількість патрулів на новорічні свята, а комендантську годину встановлюватимуть місцеві органи влади.

У новорічну ніч у Києві не скасовували комендантську годину.

В Івано-Франківській області на період новорічних та різдвяних свят тривалість комендантського часу скоротять, заявив заступник голови Івано-Франківської ОВА Віталій Ільчишин. З 31 грудня 2022 року по 10 січня 2023 року комендантська година триватиме з 00:00 до 5:00. Таке рішення було ухвалено на засіданні Ради оборони області. З 11 січня 2023 року тривалість комендантської години знову стане як раніше – з 23:00 до 5:00 ранку.

Українська греко-католицька церква вважає, що під час реформи церковного календаря треба змінювати дату святкування не тільки Різдва, а й багато інших, тобто всіх дат нерухомих свят у літургійному році.