5 серпня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив у Володимирському кафедральному соборі м. Києва чин похорону Героя України, генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського та його дружини Раїси Вадатурської. Його Святості співслужили клірики собору.

Попрощатися, помолитись і провести в останню путь Олексія Опанасовича та Раїсу Михайлівну прийшли рідні і близькі покійних, працівники підприємства “Нібулон”, представники громадських і політичних організацій, знайомі та небайдужі кияни.

Після богослужіння Святійший Патріарх Філарет висловив співчуття синові покійних Андрію Вадатурському та всім рідним.

Олексій Вадатурський та його дружина Раїса загинули у власному будинку у Миколаєві 31 липня під час масованого обстрілу міста російськими воєнними злочинцями.

Олексій Вадатурський – український підприємець, Герой України, засновник і генеральний директор агрохолдингу «НІБУЛОН» , віцепрезидент Української зернової асоціації.

Сім’я Вадатурських також були меценатами, які вкладали великі кошти у розвиток та розбудову церков, шкіл, лікарень та іншої інфраструктури в Миколаєві та інших містах і селах України. З початку повномасштабного російського вторгнення Олексій Опанасович активно підтримував захисників України, посилював оборону Миколаєва.

ТОВ “СП «НІБУЛОН» (Миколаїв) – один із найбільших операторів на зерновому ринку України. Внесок Олексія Вадатурського у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розвиток регіону – неоціннений.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душі новопреставлених рабів Божих Олексія та Раїси, простить їм гріхи вільні і невільні та дарує Царство Небесне! Вічна пам’ять!

Пресслужба Київської патріархії