Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва в День Святого Духа. Він привітав присутніх зі святом та звернувся до вірян із молитвами за мир і перемогу України. Співслужили інші високопреосвященні архієпископи та єпископи, а богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Тройці.

Урочисте богослужіння з молитвами за Україну та привітанням від Патріарха Філарета

5 червня 2023 року, на другий день свята П’ятидесятниці, в День Святого Духа Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Напередодні свята, 4 червня ввечері, Святійший Патріарх Філарет відслужив утреню з читанням акафісту Пресвятій Тройці.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, архієпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет, єпископ Ришканський Авів та соборне духовенство. За богослужінням із словом проповіді про Духа Святого до вірян звернувся клірик собору протоієрей Іоан Київський.

За літургією підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові справедливий мир і перемогу.

Богослужіння завершилось молебнем до Пресвятої Тройці.

Патріарх привітав всіх зі святом та закликав на присутніх у храмі Боже благословення.