Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з воїнами, які повернулися з виконання бойових завдань на сході України. Він висловив подяку та захоплення їхнім героїзмом та жертовністю. Патріарх нагородив військовослужбовців медалями та підтримав у словах відданості Україні. Воїни віддячили Предстоятелю Київського Патріархату прапором і шевронами свого підрозділу, а також подарували видання Київської патріархії “Молитовник для воїна”.

Святійший Патріарх Київський зі славить героїв бойових операцій на сході України

31 липня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з воїнами 243 окремого батальйону територіальної оборони 241 окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України, які нещодавно повернулися з виконання бойових завдань на сході України.

«Війна, яка приносить багато страшної біди людям, разом із тим, розкриває справжню душу, виявляє ваш внутрішній стан. Про нього раніше знав Бог, а люди ні. А зараз люди також бачать вашу любов, героїзм, те, що ви готові жертвувати собою заради своїх ближніх, обороняючи свій народ, його свободу, рідну землю. Це ви показали не на словах, а ділами. Але головна нагорода – на небі. Бо Господь бачить ваші діла. Справді, за Україну треба не вмирати, а перемагати. Завдяки вашій мужності та мужності ваших побратимів вдалося визволити Київщину, Харківщину, Чернігівщину, Сумщину та інші регіони. І недалекий той час, коли Україна остаточно переможе росію, поверне Крим і Донбас. Нам допоможе в цьому Господь, бо за нами – правда. Церква постійно молиться за вас, щоби Господь беріг вас і давав сил», – звернувся Святійший Патріарх Філарет до присутніх.

За особистий внесок у захисті України Патріарх Філарет нагородив військовослужбовців Збройних Сил України медалями УПЦ Київського Патріархату «За жертовність і любов до України».

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У свою чергу, воїни подякували Предстоятелю Київського Патріархату за нагороди, молитви та вручили прапор і шеврони свого підрозділу, як символ любові та поваги.

Наприкінці зустрічі Патріарх Філарет благословив воїнів і подарував на згадку видання Київської патріархії, зокрема, «Молитовник для воїна».