Митрополит Епіфаній висловлює глибоку вдячність за 1 мільйон гривень, що дозволить продовжити місію «ПАРАВОЛАН» з порятунку та евакуації поранених воїнів. Спільний подарунок заради життя!

УПЦ/ПЦУ та «ПАРАВОЛАН» відзначають успішні зусилля у зборі коштів на евакуацію поранених

Дорогі брати і сестри! Завдячуючи вам майже за тиждень ми зібрали 1 мільйон гривень для продовження евакуації та порятунку наших поранених захисників, чим успішно займається соціальна місія ПЦУ «ПАРАВОЛАН»: 500 тисяч гривень ваших спільних пожертв і 500 тисяч гривень – додав від себе. Як наш спільний дарунок в подяку Богу і нашим захисникам за можливість відзначити у Києві 5-річчя Обʼєднавчого Собору, надання Томосу про автокефалію та інтронізації Предстоятеля. Відповідний сертифікат передав сьогодні керівнику цієї місії, парамедику Роману Холодову.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Щиро вдячний кожному, хто долучився до цього збору на евакуацію. Адже поранених у тому «пеклі на землі» дуже багато, бо ворог щодалі лютішає… Евакуаційна команда «ПАРАВОЛАН» вивозить наших поранених воїнів, постраждалих мирних мешканців, надаючи їм першу медичну допомогу і рятуючи життя, доправляючи до лікарень, де далі їх будуть оперувати, складати знівечені вибухами кінцівки, лікувати від контузій… Щодня це може бути до кількох сотень врятованих життів, безцінних життів героїв.

Вони жертвують своїм життям заради всіх нас, а допомагати їм – це те, що можемо зробити для них ми. Не будьмо байдужими, допомагаймо. Дамо їм можливість вижити!